Najnowsze komentarze
Życzę Ci, żeby ta sprawa wyjaśniła...
cojapacze? do: CB 500S
"paczyłem"??!! WTF? Dzieciom z gim...
Ajjj Senek cóż ja mogę powiedzieć....
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

23.09.2012 20:23

Karol Kasprzyk

Orkiestra ludzkich serc Stal Nowa Huta.

dla KarolaŻyjemy sobie spokojnie czerpiąc z życia pełnymi garściami i nie zauważamy/może nie szukamy/ogromu problemów zamkniętych w ścianach mieszkań ,domów i placówkach zwanych szpitalami.

W dzielnicy Krakowa którą dość często opisuje się jako patologiczne miejsce w każdej dziedzinie życia tak naprawdę żyje ogromna liczba ludzi starających się pomóć tym których dotknął los.

Nowa Huta to o niej piszę, tak naprawdę jest bardzo przyjaznym miejscem do życia i mieszkają w niej też diamenty które błyszczą , świecą blaskiem bez iteresownej pomocy.

"Stal Nowa Huta" to można by nazwać : amatorski klub piłkarski,stowarzyszenie kolesi,czy po prostu przyjaciele grający w gałę.

Jest jednak coś co wyróżnia ich od innych takich grup! ano to że nie graja tylko dla przyjemności ale i organizuja turnieje podczas których są kwesty na wybrany cel.

Jeszcze jedno- to nie potrzebujący ich szukają a to oni szukają potrzebujących i to jest to co ich wyróżnia od innych takich akcji.

Karol Kasprzak-to siedmioletni bohater ostatniego przedsięwzięcia  Stali Nowa Huta.

Urodził się z wieloma wadami ,tak wieloma że to cud boski że żyje.

Bez przerwy potrzebuje opieki i nadzoru ze strony rodziców ponieważ samodzielnie nie może egzystować.Ważną rzeczą jest rehabilitacja i na to brakuje opiekuną pieniędzy.

Jak chłopaki dotarli do niego to jest ich słodką tajemnicą ponieważ zawsze robią to bez rozgłosu i sprawdzają na ile będą pomocni.

Uważam że zasługują na personalne przedstawienie i zapytałem ich czy moge to zrobić? ponieważ w tej drużynie grają znane osoby nie tylko w środowisku Nowej Huty ale i całego kraju.

Marcin "Bzyk"Nohucki/formacja muzyczna WU-HAE,Adam Grzanka/ dawniej kabaret Chatlet/,Tomasz Urynowicz,Paweł Ścigalski,Ryszard Brączek,Maciej Twaróg,Tomasz Kudelski,Bartek Czerniawski,Tomasz Mączka,Grzegorz Sosin,Maciej Filus/bramkarz mówią na niego filarus zespołu formacja BDL/,Mariusz Ura,Jacek Janczewski,Paweł Mielniczuk,Andrzej Piechota,Radosław Jarosz,łukasz Czeluśniak,Paweł Dudek,Marcin Pawlik,Robert Makowski,Kuba Gajda.

Wymieniłem ich z imienia i nazwiska ponieważ zasługują na to,Ci Panowie to również honorowi krwiodawcy.

Byłem na tej imprezie chociaż nie motocyklowa ale takie inicjatywy wspierać należy.

Żeby nie było że to nie o motocyklach to na imprezie był jeden motocykl Honda Tranzalp.

A kto wygrał turniej? oczywiście Karol Kasprzyk!!

 Wklejam zdjęcia z tej imprezy

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz
FotoBlog
Galeria:
Twój album
[zdjęć: 26]

Kategorie